Загальна інформація Придніпровська ТЕС

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

В зв`язку з поданням в місцеві органи самоврядування м.Дніпро заяви щодо зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлених рішенням виконавчим комітетом ДМР  № 822 від 04.09.2018 р. АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» інформує про намір здійснити зміну вищезазначених тарифів

Нижче наведена інформація щодо діючих тарифів та планових запропонованих тарифів:

Оприлюднено 28.02.2020 р.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та тарифів на послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, виробленої ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»

       На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»інформує про намір здійснити зміну для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи,  інші споживачі) у м. Дніпро тарифу на теплову енергію, її транспортування та постачання, тарифу на послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

      У зв`язку з поданням в місцеві органи самоврядування м. Дніпро заяви щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних та інших установ,  встановлених рішенням виконавчим комітетом ДМР  № 19 від 22.01.2019 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з центрального опалення та централізованого постачання гарячої води АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»,  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»інформує про намір здійснити зміну вищезазначених тарифів.

 Нижче наведена інформація щодо діючих тарифів та планових запропонованих тарифів:

Оприлюднено 21.02.2020 р.

 

Звітні та статистичні дані щодо реалізації послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення:

Інформація про фізичні та хімічні властивості тепла, що поставляється:

Якість мережевої води (теплоносія) в теплових мережах відповідає вимогам «Правил технічної експлуатації теплових установок та мереж» от 14.02.2017р. №71.

ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС виконує якісне регулювання температури теплоносія,  враховуючи температурний графік роботи теплової мережі та прогнозованої температури зовнішнього повітря. Температурний графік узгоджується з органом місцевого самоврядування – Дніпровською міськрадою. При цьому забезпечується температура всередині опалюваних приміщень +18С (кутові кімнати +20С, кухня +16С), температура гарячої води +55С.

 

Температурні графіки роботи теплових мереж:

ЗАХОДИ ТА ПРОГРАМИ ПО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЮ В ЧАСТИНІ ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛА:

  1. Установка  теплових лічильників на житлові дома для забезпечення  100% обліку спожитої теплової енергії.
  2. Налагодження теплових мереж під розрахункові теплові навантаження.
  3. Контроль за виконанням балансоутримувачів житлового фонду та юридичних осіб, підключенім до мереж ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС, до опалювального сезону 2017-2018рр. в частині гідравлічних випробувань, промивання і продування внутрішньобудинкових теплових мереж.
  4. Контроль відповідності розрахункових звужуючих пристроїв на теплових вводах споживачів.
  5. Ревізія запірної арматури на теплопроводах і теплових вводах споживачів.
  6. Заміна аварійних ділянок теплопроводів і запірної арматури за ремонтною програмою.
  7. Систематизація та аналіз теплових втрат за період, розробка заходів по їх мінімізації.

 

ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПОСТАЧАННЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 ДТЕК Придніпровська ТЕС має Ліцензію на впровадження діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (виданою Національною комісією регулювання електроенергетики та комунальних послуг) та  є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам житлового масиву Придніпровськ Самарського району м. Дніпра. Таким чином,  споживачами вказаних послуг  є як фізичні особи, так і юридичні особи, приєднані до мереж централізованого водопостачання та водовідведення ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС.

Підготовка питної води здійснюється власними спорудами насосно-фільтрувальної станції, яка збудована на майданчику пожежно-питного водопроводу ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС першої зони санітарної охорони питного водозабору. Насосно-фільтрувальна станція вводилась в експлуатацію по чергам. Повний комплекс споруд другої черги вводився в дію поетапно з 1959 року по 1993 рік.

Водозабір сирої води ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС розташований у лівій частини басейну р. Дніпро, в гирлі р. Самара, отже водопостачання, що здійснюється ДТЕК Придніпровська ТЕС, на 100 % забезпечується за рахунок водних об’єктів загальнодержавного значення.

Постачання питної води споживачам та відведення стічних вод здійснюється власними розподільчими мережами водопостачання та водовідведення.

Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, які ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС надає своїм споживачам, за кількісними та якісними показниками, а саме: безперебійне надання послуг протягом року, склад і властивості води згідно з державним стандартом на питну воду, відповідають нормам чинного законодавства та регулярно контролюються відповідними державними органами.

Якісні характеристики послуг централізованого водопостачання та водовідведення згідно з вимогами Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630  повинні відповідати:

- з централізованого постачання холодної води - вимогам щодо якості і тиску  води, а також розрахунковим нормам витрати води у точці розбору;

- з централізованого водовідведення – нормативам з відведення стічних вод за умови підтримання відповідного стану приміщень будинку та прибудинкової території.

Вимоги щодо якісних характеристик  послуг з централізованого водопостачання та  водовідведення  наведені у додатку:

ВИМОГИ

щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних

Вид послуги

Кількісні і якісні показники

Відхилення від показників

Допустимий строк відхилення від показників

Зменшення плати за

надані послуги у разі

перевищення

допустимого строку

відхилення від їх

показників

Розрахункова одиниця

Централізоване постачання холодної води

безперебійне надання послуг

протягом року 

перерви у наданні послуг з

централізованого постачання

холодної води 

не більш як 6 годин на добу при

цілодобовому водопостачанні та не

більш як 30 відсотків загального часу

постачання води за графіком (не

більше ніж два рази на місяць) 

на 3,3 відсотка місячної

плати за кожну добу

перевищення

допустимого строку

відхилення 

на одну особу за

місяць 

склад і властивості води згідно з

державним стандартом на питну

воду

невідповідність складу і

властивостей води державному

стандарту на питну воду

не допускається

на 20 відсотків за весь

строк невідповідності

складу і властивості

води 

на одну особу за

місяць або за 1 куб.

метр холодної води 

Водовідведення

безперебійне водовідведення 

перерви у водовідведенні 

одна доба на місяць 

на 3,3 відсотка місячної

плати за кожну добу

перевищення

допустимого строку

відхилення 

на одну особу за

місяць 

 

РІЧНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ:

Фінансовий звіт по ліцензіату -  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО" формується в ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО м. Запоріжжя.

sticky text

sticky button