Договори з населенням Придніпровська ТЕС

Повідомлення

для споживачів послуг з постачання теплової енергії, послуг централізованого водопостачання та послуг централізованого водовідведення, які мешкають в індивідуальних та   багатоквартирних будинках та  отримують вказані  комунальні  послуги від ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»  АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»
 
Відповідно до вимог законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил надання послуги з постачання теплової енергії №830 від 21.08.2019, Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення №690 від 05.07.2019  з 01.08.2020р. ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС пропонує споживачам категорії «Населення» оформити нові договори на надання послуги  з постачання теплової енергії, послуг централізованого водопостачання та послуг централізованого водовідведення.

Договори  на надання послуги  з постачання теплової енергії, послуг централізованого водопостачання та послуг централізованого водовідведення, які пропонуються для розгляду  та укладання споживачам розроблені відповідно до  Типового договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою КМУ №690 від 05.07.2019  та Типового договору з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії, затвердженого Постановою КМУ №830 від 21.08.2019.

Звертаємо увагу мешканців багатоповерхових будинків на те що, у разі прийняття рішення щодо іншого  виду договірних відносин з  нашим підприємством – колективний договір, дане рішення  необхідно прийняти колективно.

З метою усунення можливих суперечок між співвласниками будинку рішення співвласників в будь-якому випадку рекомендуємо оформлювати у формі протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 серпня 2015 року №203. Після чого звернутись до ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС з відповідною колективною заявою. В такому разі ваше звернення буде розглянуте належним чином у строки відповідно до діючого законодавства України.

 

 

sticky text

sticky button